Otomatik Kapı Sistemlerinde Öncü!

(0454) 214 00 57
Bize Ulaşın

(0454) 225 70 65
Bize Ulaşın

iletisim@ozturkgrup.com
Bize Yazın

Web Sitemiz Yenilendi.

Öztürk Grup’un kurumsal vitrini www.ozturkgrup.com websitesi modern çizgile, Türk ticaret kanunu uygun ve yenilikçi tasarımlarla yenilendi…

Ocak ayından bu yana sürülen tasarım ve geliştirme çalışmalarından sonra yayına giren www.ozturkgrup.com yenilenen çizgisi, görsel olarak daha canlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çekiyor.

03 Mart 2014 tarihinde ziyaretçilerin beğenisine sunulan yeni websitesi; Öztürk Grup ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerin de sıkılmadan gezip bilgi alabilecekleri bir tasarımda hazırlandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şirket Genel Müdürü İbrahim Öztürk; “Kolay site içi dolaşım özelliği sayesinde kullanıcıların içeriklere, akıcı ve modern bir şekilde erişebildikleri yeni sitede; daha önceki versiyonlarda en fazla tıklanan kısımlar olan; “şirket profili”, “ürünler”,” insan kaynakları”, menü adımlarının en baştan, sayfa sayfa içerikleri ele alınarak güncellendiğini ve ziyaretçilerin beklentilerine uygun olarak yeniden tasarlandığını” vurguladı.

Öztürk Grup’un iletişim ve medya çalışmalarına da özel bir alanda yer verilen yeni siteye gelen kullanıcılar;, ilanlardan, basın bültenlerine, duyurulara ve hizmetlerimize kadar güncel pek çok içeriğe online olarak ulaşabilecekler.

Teknolojik olarak da yenilenen site; java script tabanlı W3C standartlarına uygun, .PHP ve Mysql geliştirilebilir altyapı ile üretildi.

CSS yapısı aracılığıyla tasarım bozulmadan her türlü içerik güncellemesi ve sayfa düzenlemesi yapılabiliyor.


Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayın ! (0454) 214 00 57