Otomatik Kapı Sistemlerinde Öncü!

(0454) 214 00 57
Bize Ulaşın

(0454) 225 70 65
Bize Ulaşın

iletisim@ozturkgrup.com
Bize Yazın

Akıllı Panjur Sistemleri

Panjur motorları basitçe gerçekleştirilen montajdan sonra, motor özelliğine ve kullanıcı isteğine bağlı olarak buton ve kumanda ile kontrol ediliyor.

Opsiyonel olarak kullanılan güneş sensörü yaz ve kış aylarında pencere yalıtımına katkıda bulunarak maksimum düzeyde enerji tasarrufu sağlıyor.

Panjur otomasyonları için kullanıcıya özel elektronik limit switchli motorlar ve engel algılama fonksiyonu olan akıllı motorlar ile evlerde maksimum güvenlik ve konfor yaşanıyor. Artık küçük sorunlar can sıkıcı olmaktan çıkıyor.

Panjurlar sorunsuz şekilde çalışırken, kullanıcılar sadece hayatlarındaki daha önemli konulara konsantre oluyor ve panjur motorlarının hayatlarına kattığı kolaylıklara tanıklık ediyorlar. Hassas engel algılama teknolojisi sayesinde, ciddi sorunlara neden olabilecek ve panjur çalışmasını olumsuz etkileyebilecek, panjur altında unutulan ve engel teşkil eden cisimler için endişe duymaya gerek yok.

Akıllı motorlar ile panjurlar engel ile temas ettiği an çalışmayı kesiyor. Bu şekilde, hem cismin hem de motorun zarar görmesi engelleniyor. Alıcı entegreli motorlar ile kullanım oldukça basit. Panjurlarda kullanılmak istenilen tüm pozisyon ayarlamaları kumanda ile basitçe gerçekleştirilebiliyor.

Kullanıcı isteğine bağlı olarak ayarlanabilen farklı 2 ara pozisyon bulunuyor. Diğer frekans düzeyleri ile karışmayan frekans aralığı ile kullanım sağlayan, tasarım ödüllü kumandalar ile geniş kapsama alanı sağlanabiliyor ve kontrol sorunsuz şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Ayrıca kumanda sistemi sayesinde tek kumanda ile aynı anda birden çok panjur kontrol edilebiliyor. Akıllı panjur motorlarının kullanıcıya sunduğu teknolojik yenilik ve çözümler sadece bahsedilenlerle sınırlı değil.

Enerji kesintisi yaşanan durumlarda, dışarıdan manuel olarak açılma imkânı tanıyan kompakt tasarıma sahip motorlarda kullanıcıya sunuluyor ve aynı zamanda panjurlar, dış zorlanmalara karşı sert askı ile monte edilerek daha güvenli hale getirilebiliyor.

Konfor Arttırıcı Özellikler;

Uzaktan kumanda ile kontrol ;

Sağlamlık ;

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayın ! (0454) 214 00 57