Otomatik Kapı Sistemlerinde Öncü!

(0454) 214 00 57
Bize Ulaşın

(0454) 225 70 65
Bize Ulaşın

iletisim@ozturkgrup.com
Bize Yazın

Cam Balkon Kaplama

Günümüzde kapılar, mekanlara giriş – çıkış sağlarken problem yaşamadan fonksiyonel, hızlı, kolay açılıp kapanmalı, estetik, konfor ve prestiji de bir arada sunmalıdır. Otomatik yana kayar kapıların tercih edilme sebeplerinden en önemlisi iklimlendirme özelliğidir; bu sayede otomatik kapılar kullanıldıkları her mekanda kışın ısı tasarrufu sağlamakta, yazın ise iç ortam havasını korumaktadır.

Cam kapılar ile iş yeriniz estetik kullanışlı bir kapıya kavuşacak. Altta eşik olmaması ve alttan kilitlenebilirliği sayesinde güvenli bir sistemdir.

Cam kapı ürünleri, iş merkezleri, kamu binaları, okullar, oteller, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri vb. yerler için tercih dilen en popüler kapı sistemleridir. Çekici, fonksiyonel ve güvenilir sistemlerdir. Standart yana açılan kapılar bazen oda dekorasyonunuza uymayabilir yada yana açılacak kadar alanınız olmayabilir.

Sürgülü kapı bu noktada isteğinize cevap verebilir. Sürgülü kapıların en büyük avantajı yana kayarak açılmasıdır. Bu sayede fazla yer kaplamazlar ve açılıp kapanması mekanizmaları sayesinde daha kolaydır. Görünüş olarak ise çok dekoratiftirler.

Sürgülü cam kapı banyo, giyinme odası, salon, kapalı balkon gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Size en uygun cam kapı seçeneğini öğrenmek için sitemizde bulunan telefonlarımızdan, danışmanımıza ulaşarak, ücretsiz keşif ve bilgi alabilirsiniz.

 

Katlanır Cam Balkon Özellikleri:

Lüx Duruş ;

Sağlamlık ;

Emniyet ;

Ses ve Toz Yalıtımı;

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayın ! (0454) 214 00 57