Otomatik Kapı Sistemlerinde Öncü!

(0454) 214 00 57
Bize Ulaşın

(0454) 225 70 65
Bize Ulaşın

iletisim@ozturkgrup.com
Bize Yazın

Otomatik Garaj Kapıları

Garaj kapısı, otomobillerimizin güvenliği açısından çok önemlidir. Özellikle geceleri sokakta ya da bahçede açıkta duran araçlarımızın tehlikeye maruz kalması yüksek bir ihtimaldir. Bu ihtimali binlerce TL’lik araçlarda eminiz ki kimse göz ardı edemez.

Garaj Kapılarının önemi başlıca burada akla gelmektedir. Dekoratif garaj kapısı aracınızı ve yuvanızı her türlü doğa koşulundan korurken, aynı zamanda hırsızlara ve çalınmaya karşı da güvenliği sağlar. Müstakil binalarda kullanıldığı gibi büyük sitelerde de kullanılmaktadır. Garaj kapısı gerektiren her yerde kullanılan yaygın bir çözümdür.

Garaj Kapısı kullanılarak hem kolaylık hem de zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Garaj kapılarını otomobilinizden inmeden açabilir ve aracınızı yerleştirebilirsiniz. Daha sonra yine uğraşmadan garaj kapınızı kapatabilirsiniz. Yer problemi yaşanan garaj kapılarında özellikle işyerlerinde yükleme boşaltma yapılan mekanlarda seksiyonel  garaj kapısı, kullanım kolaylığı sağlar.

Dekoratif garaj kapıları müstakil konutların kapalı garaj girişlerinde, apartman veya site türü binaların kapalı otopark girişlerinde tavana kayarak açılan kapı sistemleridir. Motorlu ve manuel olarak uygulanabilirler. Aracınızı yağmur, rüzgar, kar ve toz gibi dış hava koşullarından korurken, aynı zamanda güvenliğini de sağlamaktadır.

Seksiyonel garaj kapı panelleri; üzerinde tek ya da çift cidarlı pencereler kullanılabilmektedir. Aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle görünüm olarak büyük güzellik sağlamaktadır. Garaj kapısı evinizle uyum sağladığı zaman hem renk hem biçim açısından, farkı sizde göreceksiniz.

Uzaktan kumanda ile araçtan inmeden, dış hava koşullarından etkilenmeden garaj kapıları açılıp kapanabilir. Kapı açıklığı arasında, herhangi bir nesne algılandığında, kapının kapanmasını önleyen emniyet fotoseli takılabilir. Parmak korumalı birleşim yapısına sahip kapı panelleri, üzerindeki göbek desenleri ile dekoratif bir görünüm kazanır. Kapı panelleri üzerine, aydınlatma amacıyla akrilik pencere açılabilir.

 

Konfor ve Güvenlik Arttırıcı Özellikler;

 

Uzaktan kumanda, Engel algılayıcı motor sistemi,

Açılım sırasında garaj içi aydınlatma,

Enerji kesintisinde manuel açılım, Standart veya düşük yataklama,

Beyaz veya istenilen RAL rengine boyanabilen paneller,

İstenilen sayıda uzaktan kumanda,

Dışarıdan manuel açma kiti,

Otomatik kapanma özelliği,

Emniyet fotoseli,

Aydınlatma penceresi.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayın ! (0454) 214 00 57